Statystyki

  • Odwiedziny: 193316
  • Do końca roku: 70 dni
  • Do wakacji: 244 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ... 

Z przyjemnością ogłaszamy zwycięstwo naszej szkoły  w zadaniu ,,Zaskocz nas” w projekcie ,,Ozłacamy  Kasisi”. Szkolny wolontariat dostał piękne podziękowania mailowe od zespołu  Fundacji  Kasisi za kreatywność, wspaniałe wyczucie Afryki oraz wsparcie finansowe. Otrzymaliśmy również nagrody: książkę ,,Jak robić dobrze” z autografem Szymona Hołowni oraz płytę CD z chrześcijańską muzyką afrykańską.  więcej...                             list                nagroda

 GRATULUJEMY  LAUREATOM  POWIATOWEGO  KONKURSU  PLASTYCZNEGO

„Tak Polska się zaczęła. 1050. rocznica Chrztu Polski w historii, literaturze, legendzie.”
Dnia 24  września 2016 roku w WiMBP w Rzeszowie odbyła się  uroczysta gala powiatowego konkursu plastycznego ph. „Tak Polska się zaczęła. 1050. rocznica Chrztu Polski w historii, literaturze, legendzie.”   Na spotkanie zostali zaproszeni uczestniczący w konkursie uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami panią Elżbietą Knutel i panem Bogusławem Baranem. Laureaci otrzymali cenne nagrody  i piękne dyplomy, a wszyscy mogli obejrzeć wystawę prac nadesłanych na konkurs.
  nagrody:  II- Aleksandra Pitera, kl. III b ,  III-Ksawier  Zymelke, kl. III b,  IV-  Oskar Poręba, kl. III b, wyróżnienie: Patryk  Zając kl. III b, Milena Dudek, kl. VI b i  Urszula Rutka, kl. VI b. galeria...

 Już po raz kolejny przystąpiliśmy do programu ,,Trzymaj Formę”, którego celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.W tym roku szkolnym będziemy zwracać szczególną uwagę na aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu, z dala od telewizji, komputera i konsoli.
Zajęcia ,,Trzymaj Formę” odbywają się  2 razy w miesiącu w godzinach popołudniowych (1600 - 1800 ). Zachęcamy wszystkie dzieci oraz chętnych dorosłych do efektywnego spędzania z nami wolnego popołudnia. Kolejne spotkanie odbędzie się 18 października (wymarsz spod gminnego placu zabaw), a hasłem przewodnim zajęć będą ,,Podchody”. Koordynatorki programu: Joanna Grzebyk, Bernadeta Wilk.

W NASZEJ SZKOLE POWSTAJE SZKOLNA KASA OSZCZĘDNOŚCI
SKO, czyli Szkolne Kasy Oszczędności,  to największy i najstarszy w Polsce program edukacji finansowej dla dzieci i młodzieży. PKO Bank Polski nieprzerwanie, od 1935 r., prowadzi SKO. Podstawowym zadaniem działalności jest edukacja ekonomiczna, poprzez wzbudzenie wśród uczniów potrzeby oszczędzania i właściwego gospodarowania posiadanymi funduszami własnymi i społecznymi. 
Zainteresowanych uczniów i rodziców zapraszamy po szczegółowe informacje do opiekunów SKO w naszej szkole pań:   Elżbiety Knutel i Marty Szczęch. czytaj...

Ogólne warunki ubezpieczenia uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki  na rok szkolny 2016/2017

szczegóły ...        tabela Uszczerbek...

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Ogłoszenie!

 

Informujemy, że ukazało się II wydanie książki o ks. mjr. Franciszku Łuszczki patronie Szkoły Podstawowej w Lubeni. W książce znaleźć można niepublikowane dotąd zdjęcia związane z życiem księdza, nowe wspomnienia mieszkańców Lubeni i innych miejscowości na temat jego życia i działalności, nieznane informacje dotyczące pacyfikacji Lubeni w 1943 r., zarys historii powstania i działalności Szkoły Podstawowej w Lubeni. Zachęcamy do zakupu książki. Książkę można nabyć w Kancelarii Parafialnej w Lubeni.

 

                                        Autorzy: Wiesław i Anna Łuszczki