Statystyki

  • Odwiedziny: 148586
  • Do końca roku: 239 dni
  • Do wakacji: 49 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ...

   Troje uczniów naszej szkoły: Marcin Sobuś (5b), Michał Lassota (6a) i Urszula Rutka (6a), w wyniku zmagań rejonowych, zakwalifikowało się do finału Konkursu Biblijnego pt. "Bądźcie miłosierni jak Ojciec Wasz jest miłosierny". Finał odbędzie się 3 czerwca 2016 r. w Rzeszowie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Ks.mjr Franciszek Łuszczki patronem Szkoły Podstawowej w Lubeni 
Miło nam poinformować, że w dniu 25 kwietnia 2016 r. Rada Gminy Lubenia  podjęła uchwałę o nadaniu Szkole Podstawowej w Lubeni imienia ks.mjr Franciszka Łuszczki. To bardzo ważne i  podniosłe wydarzenie w historii naszej szkoły.
W dniu 26 kwietnia 2016r. uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się na apelu poświęconym temu wydarzeniu . Pani dyrektor poinformowała społeczność szkolną o podjętej uchwale i zwróciła uwagę na wartości jakim był wierny nasz patron. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty i znicz pod tablicą upamiętniającą ks.mjr Franciszka Łuszczki.  

DOPALACZE  KRADNĄ  ŻYCIE - Szkoła Podstawowa w Lubeni w dniach 21 do 29 kwietnia 2016r. współtworzy kampanię  „Dopalacze – odsłona piekła”, która jest częścią wielkiej akcji „Dopalacze kradną życie” Ministerstwa  Spraw  Wewnętrznych  i  Administracji.

szczegóły akcji ...

 

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2016 Samorząd Uczniowski zaprasza do uczestnictwa w VI edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej. 
ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY - ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ  
więcej informacji...

 

 

 

 

 

 

  Szanowni Rodzice, Przyjaciele   Szkoły Podstawowej w Lubeni

  •  Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli 1% należnego podatku za 2015 rok przekażecie Państwo naszej szkole za pośrednictwem Fundacji Studenckiej ,,Młodzi- Młodym’’ Liczymy na Państwa życzliwość. Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci  i szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

  • Co należy zrobić?

  • Obliczyć 1% należnego podatku. Jako organizację wskazać: Fundacja Studencka ,, Młodzi –Młodym’’ Nr KRS 0000270261
    W informacji uzupełniającej koniecznie zaznaczyć - CEL: SP Lubenia 7099
    Link do strony z formularzami:     http://fsmm.pl/program-pit/ 

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma