Statystyki

  • Odwiedziny: 185358
  • Do końca roku: 96 dni
  • Do wakacji: 270 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ... 

 

 Sukces szkolnych sportowców
W Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej nasi uczniowie otrzymali bardzo dobre wyniki . Srebrny medal i tytuł wicemistrza powiatu rzeszowskiego w skoku wzwyż  wywalczył Mateusz Tyrpa, natomiast Gabriela Smyczyńska zajęła III miejsce otrzymując tym samym brązowy medal w biegu na 600m.Gratulujemy sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.  

Rzeszowska Akademia Inspiracji zaprasza !
Rzeszowska Akademia Inspiracji to projekt edukacyjny stworzony przez Wyższą Szkołę Informatyki  
i Zarządzania w Rzeszowie.Główną ideą przygotowywanych programów edukacyjnych jest pomoc dzieciom i młodzieży szkół podstawowych oraz gimnazjów w rozwoju najistotniejszych kompetencji, które pozwolą odnaleźć się we współczesnym świecie poprzez: odkrywanie pasji, podejmowanie logicznych decyzji, analityczne i kreatywne myślenie oraz działanie w zespole. Trwa rekrutacja na zajęcia, a uroczysta inauguracja warsztatów, odbędzie się 1 października o godz. 900 w Hotelu Rzeszów - zapraszamy rodziców wraz z dziećmi. czytaj... 

 

Rusza rejestracja na kolejny semestr darmowych zajęć Politechniki Dziecięcej – Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat ze szkół podstawowych, na darmowe zajęcia Politechniki Dziecięcej, organizowane przez Fundację Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu „Dolina Lotnicza”. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę w  Rzeszowie. Zajęcia  przeznaczone są dla dzieci z całego województwa podkarpackiego.

Rejestracji do poszczególnych Filii można dokonać online na stronie www.dolina-wiedzy.pl/pd/uczelnia/rejestracja/ od 26 września od godz. 10.00 do 2października do godz. 23.59.59. Rejestrację należy potwierdzić poprzez linka wysłanego automatycznie na adres mailowy podany w formularzu rejestracyjnym.  plakat... 

Informujemy rodziców o możliwości ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). 

W obecnym roku szkolnym ubezpieczenia dzieci naszej szkoły obsługuje firma Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Składkę w wysokości 45 złotych należy wpłacić do wychowawców klas w terminie do 30 września br.
W załączeniu prezentacja dotyczaca warunków ubezpieczenia.  
  pobierz...

 

 

 

 

 

 

 

 

Kijki do ręki i na START :)
Ostatnio w Lubeni odbył się cross. Spróbujemy teraz zatem przemaszerować fragment tej trasy. Udział mogą wziąć wszyscy - mali i duzi, wysportowani i dopiero zaczynający pracować nad swoją kondycją, profesjonaliści z kijkami do Nordic Walking i amatorzy bez kijków. Podczas marszu zorganizujemy zabawy dla dzieci i zakończymy go ogniskiem. 
Wyjście: 14:00, parking obok szkoły
Trasa: od Szkoły Podstawowej w Lubeni, przez drogę obok banku, w stronę dużego Grzybka.

szczegóły na stronie:  Aktywni razem...