Jesteś tutaj: Start

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ...

Tydzień Języka Polskiego
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Tygodniu Języka Polskiego, który odbędzie się w naszej szkole w dniach 27 – 31 marca. Każdego dnia poznawać będziemy nowe krainy związane z językiem ojczystym. W programie  liczne konkursy, happening językowy i transmisja teatru online z przedstawienia „Syn Smoka” w wykonaniu Teatru Ludowego w Krakowie. Serdecznie zapraszamy!      pobierz program...
Beata Pasternak, Olimpia Wawrzaszek

3 marca uczniowie naszej szkoły przystąpili do  I etapu kolejnej już edycji Konkursu Matematycznego Pangea 2017.

Bardzo miło jest nam poinformować, że trzy uczennice z klasy IV b, z naszej szkoły zakwalifikowały się do etapu finałowego: Karolina Andreasik , Aleksandra Baran, oraz Weronika Skoczylas.
Konkurs przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech. Organizowany jest w dwóch etapach: etap szkolny koordynowany jest w szkołach przez nauczycieli przedmiotu,  etap finałowy najlepsi uczniowie zapraszani są do Warszawy i Wrocławia. Celem konkursu jest rozwijanie matematycznych pasji, odkrywanie talentów, upowszechnianie nawyku matematycznego myślenia.
Gratulujemy sukcesu dziewczynkom, oraz opiekunce pani Małgorzacie Biedzie i życzymy im powodzenia na  kolejnym etapie.

Informujemy, że lista dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej  im.ks. mjr. Franciszka Łuszczki znajduje się w zakładce REKRUTACJA.

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa w Lubeni została laureatem  krajowego konkursu  Nasz projekt eTwinning. Autorem  i koordynatorem   projektu  była  Pani dr Aneta Wilk. W projekcie brali udział następujący uczniowie : Zuzanna Warchoł , Milena Dudek , Katarzyna Warzybok , Katarzyna Gugała ,Karolina Burz, Karolina Buż, Julia Czarnik , Nadia Bougrioua, Roksana Baran, Paweł Włoch, Aleksandra Zięba .  W/w projekt został wcześniej wyróżniony krajową i europejską odznaką jakości.

Składamy serdeczne gratulacje uczniom biorącym udział w projekcie oraz Pani Anecie Wilk .
Szczegółowe informacje o projekcie:              http://www.etwinning.pl/being-e-aware-feeling-e-safe/

Przez cały marzec uczniowie klas II, III i IV mają możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach szachowych. Zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach 1430 - 1530 w sali nr 24. Celem zajęć jest nauka i doskonalenie gry w szachy. W pozostałe miesiące koszt zajęć będzie wynosił 6 zł. za lekcję. Szczegóły u p. Joanny Grzebyk.

Nasza uczennica Ola przebywa w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie od grudnia 2016. Po wielu badaniach u dziewczynki wykryto Angiomatosis – guz śródpiersia, szyi i jamy brzusznej. To pierwszy zdiagnozowany przypadek tej choroby w Polsce.

Jeśli leczenie w Polsce nie przyniesie oczekiwanych rezultatów Olę czeka zagraniczne leczenie, co jak wiadomo wiąże się z ogromnymi kwotami, które są nieosiągalne dla rodziny. Dlatego zwracamy się do Państwa o pilne wsparcie finansowe poprzez dokonywanie wpłat na indywidualny numer subkonta oraz przekazanie 1% podatku na rzecz Oli. Każda, nawet najmniejsza kwota daje szansę rodzinie na dalsze leczenie Oleńki i jej powrót do zdrowia. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

Dokumenty do ściągnięcia:

1. Ulotka

2. Podaruj 1% podatku NR KRS

3. Polecenie zapłaty przelewu.