Statystyki

  • Odwiedziny: 260802
  • Do końca roku: 186 dni
  • Do wakacji: -5 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ... 

 

OGŁOSZENIE !
Informuję, że uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/17 odbędzie się 23 czerwca 2017r.
Program :
-  godz. 8.00 – msza św. w Kościele Parafialnym w Lubeni
- ok. godz. 9.15 – uroczysta akademia przed budynkiem szkoły
- ok.9.45 – pamiątkowe zdjęcie uczniów i nauczycieli
- ok.10.00 – spotkanie z wychowawcami w klasach
Poranne kursy autobusów tak jak w dzień powszedni ( zatrzymują się pod kościołem) Po uroczystości odjazd autobusów ok. godz. 10.30  

OGŁOSZENIE
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki w Lubeni informuje, że umowę w zakresie korzystania z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym  2017/18 można podpisać w dniach od 19 do 23.06. 2017 r.  Dokumenty dostępne są na stronie internetowej oraz u nauczycieli oddziałów przedszkolnych i w sekretariacie szkoły.

Umowę należy podpisać w dwóch egzemplarzach i dostarczyć do sekretariatu szkoły w godz. od 7.00 do 15.00.
Warunki korzystania z wychowania przedszkolnego w zakresie odpłatności  są takie same jak w roku ubiegłym. Rodziców dzieci, którzy chcieliby zapoznać się ze szczegółami funkcjonowania oddziałów przedszkolnych, zapraszam na spotkanie w dniu 22 czerwca 2017 r. o godz. 17.00 . Po spotkaniu będzie również możliwość podpisania umów. Dyrektor szkoły Anna Lassota

pobierz plik umowy...

Szkolne młode talenty piłkarskie

Uczniowie klasy IIIa Brajan Zdziarski i Bartosz Rusin, którzy od 2 lat trenują piłkę nożną w klubie ,, Młode Wilki” mogą się poszczycić wspaniałymi wynikami. W ogólnopolskim rankingu DEICHMANN  w tabelach punktowych Brajan Zdziarski klasyfikuje się na 3 miejscu (43 zdobyte bramki), zaś Bartosz Rusin na miejscu 8 (32 zdobyte bramki). Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.
Joanna Grzebyk

 

Warszawska gala

 Nasi uczniowie po raz kolejny w tym roku szkolnym odwiedzili Warszawę. Wzięli udział w uroczystej gali rozdania nagród konkursu Nasz projekt eTwinning 2017. Projekt pod nazwą „Being e-aware, feeling e-safe”  zdobył III miejsce w kategorii dla nauczycieli realizujących zgłaszany projekt w trakcie pełnienia funkcji ambasadora eTwinning  Projekt był realizowany w ubiegłym roku szkolnym pod kierunkiem P.Anety Wilk, nauczycielki j. angielskiego. Wspólnie z kolegami z Rumunii uczniowie z naszej szkoły podjęli działania, które pomogą im bezpieczniej poruszać się w internetowym świecie.
Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w niecodziennej scenerii - dzień 2 i 3 czerwca spędziłyśmy bowiem w przepięknych warszawskich Łazienkach. Teatr królewski w Starej Pomarańczarni zachwycił nas świeżo odrestaurowanymi  historycznymi wnętrzami, a obiad w restauracji Belweder był ucztą dla ducha i ciała. Po południu organizatorzy zapewnili nam kolejną niespodziankę - spektakl w Teatrze Buffo pt."Piotruś pan". Rewelacja. Polecamy wszystkim, bo wrażenia niezapomniane. Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz - to gwiazdy, które widzieliśmy "na żywo". Będąc  w stolicy zwiedziłyśmy  Starówkę, Stadion Narodowy i oczywiście Pałac Kultury. Cieszymy się, że nasze uczennice uczestniczyły w tak ciekawym projekcie. Dziękujemy i gratulujemy sukcesu Pani Anecie i dziewczynkom z klas VI - tych. Serdeczne  gratulacje!

Wyniki zbiórki makulatury maj 2017

1.    Rutka Mateusz – 158kg
2.    Wilk Wiktor – 88 kg
3.    Poręba Oskar – 64 kg
4.    Pepaś Zosia – 62 kg
Kochmańska Łucja – 55 kg, Domoń Karina – 55 kg, Mazur Karol – 53 kg, Jakubski Mateusz – 45 kg, Słowik Ilona – 41 kg, Dąbrowski Nikodem (przedszkole) – 40 kg, Bieda Martyna – 36 kg, Warzybok Mateusz – 35 kg, Kuzdro Jakub – 34 kg, Skoczylas Anna – 32 kg, Różański Dawid – 30,5 kg, Wiśniewski Łukasz – 29 kg, Kus Adrian – 27 kg, Warzybok Patryk – 25 kg, Tłuczek Emilia -23,5 kg, Wróbel Przemysław – 20 kg, Szczęch Natalia -18 kg, Buż Paulina – 17 kg, Buż Karolina – 17 kg, Pietrzyk Szymon – 16 kg, Wróbel Karolina -14 kg, Czarnik Julia – 13 kg, Turczyn Julia – 13,5 kg, Patrycja Wiater – 11 kg, Noga Natalia – 10 kg, Dąbrowski Tomasz – 9 kg, Jędrzejek Wiktoria – 8,5 kg, Świerad Maja – 5,5 kg.

UWAGA – KIERMASZ ! - Chrońmy nasze środowisko!
Szkoła Podstawowa w Lubeni organizuje kiermasz mundurków szkolnych. Uczniowie, którzy ze względu na zmianę  szkoły nie będą potrzebowali mundurków mogą je odsprzedać kolegom . W dobrym stanie, czyste i wycenione mundurki  można przynieść w poniedziałek – 19 czerwca do sali nr 15 i tam je również zakupić w ciągu tygodnia, do środy włącznie  - po zajęciach i na przerwach międzylekcyjnych. Mundurki, które nie  znalazły nabywcy należy odebrać w czwartek 22.06.2017r.
Osoby, które chcą zamówić nowe mundurki na przyszły rok szkolny mogą to zrobić w czwartek 22.06. br.   w godzinach  8.00 – 9.30,  Pani krawcowa będzie pobierała  miarę.  Zapraszamy !

 

Szkoła Podstawowa im. ks. mjr. Franciszka Łuszczki wzięła udział w  Ogólopolskim Konkursie Przedmiotowym PANDA  z języka polskiego, który odbył się 3 kwietnia 2017 roku w trzech kategoriach wiekowych. Test pisało 613 czwartoklasistów, 527 piątoklasistów i  666 szóstoklasistów  z całej Polski.
Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zostali laureatami tego konkursu.
Język polski – kl.4 Karolina Andreasik – I miejsce
Język polski – kl. 5 Marcelina Kyc – III miejsce
Język polski – kl. 6 Aleksandra Zięba – I miejsce
           Uczennicom i przygotowującej ich do konkursu Pani Beacie Pasternak składamy gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Nasza uczennica Ola przebywa w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie od grudnia 2016. Po wielu badaniach u dziewczynki wykryto Angiomatosis – guz śródpiersia, szyi i jamy brzusznej. To pierwszy zdiagnozowany przypadek tej choroby w Polsce.

Jeśli leczenie w Polsce nie przyniesie oczekiwanych rezultatów Olę czeka zagraniczne leczenie, co jak wiadomo wiąże się z ogromnymi kwotami, które są nieosiągalne dla rodziny. Dlatego zwracamy się do Państwa o pilne wsparcie finansowe poprzez dokonywanie wpłat na indywidualny numer subkonta oraz przekazanie 1% podatku na rzecz Oli. Każda, nawet najmniejsza kwota daje szansę rodzinie na dalsze leczenie Oleńki i jej powrót do zdrowia. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

Dokumenty do ściągnięcia:

1. Ulotka

2. Podaruj 1% podatku NR KRS

3. Polecenie zapłaty przelewu.