Statystyki

  • Odwiedziny: 218443
  • Do końca roku: 343 dni
  • Do wakacji: 152 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ... 

 KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY 

Szanowni Państwo , Absolwenci, Rodzice i Przyjaciele szkoły.

W związku z przypadającą w tym roku szkolnym 150 rocznicą istnienia szkoły w Lubeni a także 30 rocznicą oddania do użytku  budynku szkoły w istniejącej lokalizacji zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypożyczenie szkole archiwalnych zdjęć bądź dokumentów szkolnych ( świadectwa, dyplomy, wyróżnienia )  z okresu Państwa edukacji szkolnej związanych z działalnością naszej placówki  lub też innych archiwalnych fotografii , których tematyka dotyczy naszej szkoły.            Planujemy z tej okazji zorganizować wystawę  poświęconą historii szkoły i szkolnictwa w Lubeni. Zdjęcia bądź dokumenty  szkolne ( świadectwa, dyplomy, wyróżnienia ) prosimy  o przekazywanie w następujący sposób :
1. Zdjęcia bądź dokumenty  szkolne ( świadectwa, dyplomy, wyróżnienia ) zeskanowane na adres e-mail : splubenia@wp.pl
2. Zdjęcia bądź dokumenty  szkolne ( świadectwa, dyplomy, wyróżnienia ) przekazywane osobiście
do dyrektora szkoły bądź  Pani Beaty Pięty. Zostaną wypożyczone celem skserowania lub zeskanowania na potrzeby wystawy   a następnie oddane Właścicielowi.
3. Zdjęcia bądź dokumenty  szkolne ( świadectwa, dyplomy, wyróżnienia ) przekazywane drogą pocztową na adres szkoły :
Szkoła Podstawowa w Lubeni
Lubenia 100, 36-042  Lubenia

Po skserowaniu lub zeskanowaniu zostaną następnie odesłane Właścicielowi.
Za wszelką pomoc w tej sprawie z góry serdecznie dziękujemy.                                       Dyrektor i Rada Pedagogiczna szkoły 

 

Szkoła otrzymała kwotę 1671.45 z 1% podatku z Fundacji „Młodzi Młodym”. Pieniądze przeznaczone zostały na zakup zestawu Lego Mindstorms EV3   wraz  z oprogramowaniem, który zostanie wykorzystany do nauki programowania.
Wszystkim Rodzicom i Przyjaciołom, którzy przekazali 1% podatku na rzecz naszej szkoły. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !!!
      dyrektor szkoły Anna Lassota

Darczyńcy, którzy chcieliby ujawnić swoje dane osobowe proszeni są o kontakt z dyrektorem.

 

Drogi Uczniu - Ferie zimowe to czas odpoczynku, relaksu i zabawy ale musisz pamiętać także o bezpieczeństwie. Jest to bardzo ważne, gdyż  w okresie wolnym zdarza się najwięcej wypadków. W prezentacji przedstawiamy temat bezpiecznych ferii, bo  

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM !
 pobiierz prezentację i poczytaj

 Akcja Szlachetna Paczka zakończona. W wekend cudów do wybranej przez uczniów rodziny dotarła paczka, niosąc radość i moc świątecznych życzeń. W ramach pomocy potrzebującym zorganizowana została kwesta z przysmakami podczas spotkania z rodzicami i w czasie przerw śródlekcyjnych.

 Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom za udział w akcji.  

 

Szkolne Koło Wolontariatu zaprasza na NOWOROCZNY KIERMASZ SŁODKOŚCI, który odbędzie się 10.01.2017r. W tym dniu będzie można kupić pyszne ciasteczka z noworoczną wróżbą w cenie 2 zł za sztukę. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu zostaną przekazane fundacji ,, Zdążyć z pomocą” dla podopiecznej  Darii Łobazy.
Daria, to koleżanka naszej uczennicy, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i wymaga ciągłej oraz kosztownej rehabilitacji.

KUP CIASTECZKO – POMÓŻ DARII

 

 

 

 

 

 

 

 

  
Relacja TVP Rzeszów z uroczystości nadania imienia szkole