Jesteś tutaj: Start

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ...

Informujemy, że w czwartek tj. 27 kwietnia 2017 r. o godz. 1630 odbędzie się w naszej szkole wywiadówka. Serdecznie zapraszamy .

10 kwietnia 2017 r. Finalistki matematycznego konkursu Pangea 2017 walczyły w kolejnym etapie o tytuł laureata. Konkurs  odbywał się w Warszawie, brało w nim udział 1500 uczestników po 500 w każdej kategorii: szkół podstawowych, gimnazjalnych  i szkół średnich. Wyjazd do Warszawy przysporzył uczennicom kl. IV b wiele radości, poszerzył horyzonty i zmotywował do odkrywania tajnników matematyki. Pobyt w stolicy był również okazją do jej zwiedzania.
 oprac. Małgorzata Bieda

Nasza uczennica Ola przebywa w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie od grudnia 2016. Po wielu badaniach u dziewczynki wykryto Angiomatosis – guz śródpiersia, szyi i jamy brzusznej. To pierwszy zdiagnozowany przypadek tej choroby w Polsce.

Jeśli leczenie w Polsce nie przyniesie oczekiwanych rezultatów Olę czeka zagraniczne leczenie, co jak wiadomo wiąże się z ogromnymi kwotami, które są nieosiągalne dla rodziny. Dlatego zwracamy się do Państwa o pilne wsparcie finansowe poprzez dokonywanie wpłat na indywidualny numer subkonta oraz przekazanie 1% podatku na rzecz Oli. Każda, nawet najmniejsza kwota daje szansę rodzinie na dalsze leczenie Oleńki i jej powrót do zdrowia. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

Dokumenty do ściągnięcia:

1. Ulotka

2. Podaruj 1% podatku NR KRS

3. Polecenie zapłaty przelewu.