Statystyki

  • Odwiedziny: 154193
  • Do końca roku: 215 dni
  • Do wakacji: 25 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ...

 

 

Aleksandra Pyra została laureatem XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego ,,ZIEMIA - NASZ DOM" Cztery Pory Roku - Jesień. Konkurs odbył się 26 kwietnia w Miejsko Gminny Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. Gratulujemy Oli oraz jej opiekunowi panu Bogusławowi  Baranowi.

 

W dniach 30.05 – 3.06.2016r Szkoła Podstawowa w Lubeni organizuje zbiórkę makulatury.

Dla osób, które oddadzą najwięcej makulatury przewidziana nagroda niespodzianka!
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

               

UROCZYSTA GALA FINAŁOWA V PODKARPACKIEGO KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA
 9 maja 2016 roku w Teatrze imienia Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie odbyła się gala finałowa V Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Z ponad 2 tysięcy uczestników komisja wyróżniła 67 finalistów, z których 24 otrzymało nagrody, a 43 przyznano wyróżnienia. W konkursie brali udział uczniowie z 71 miejscowości, ze 150 szkół na Podkarpaciu. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych uczniów był nasz kolega z klasy VIA Michał Lassota, któremu gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów Michałowi i przygotowującej go p. Beacie Pasternak. 

 

„Witaj maj, piękny maj, u Polaków błogi raj.”

  Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Lubeni w trakcie gminnych obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 maja zaprezentował bogaty program artystyczny. Młodzi aktorzy przygotowani przez p. Ewę Mularz i p. Olimpię Wawrzaszek, wcielając się w postacie historyczne, przybliżyli widzom ówczesną sytuację polityczną Polski. W spektaklu nie zabrakło patriotycznych pieśni, refleksyjnych wierszy oraz bogatych strojów. Artystom gratulujemy patriotycznej postawy i życzymy dalszych sukcesów na scenie. 

   Troje uczniów naszej szkoły: Marcin Sobuś (5b), Michał Lassota (6a) i Urszula Rutka (6a), w wyniku zmagań rejonowych, zakwalifikowało się do finału Konkursu Biblijnego pt. "Bądźcie miłosierni jak Ojciec Wasz jest miłosierny". Finał odbędzie się 3 czerwca 2016 r. w Rzeszowie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Ks.mjr Franciszek Łuszczki patronem Szkoły Podstawowej w Lubeni 
Miło nam poinformować, że w dniu 25 kwietnia 2016 r. Rada Gminy Lubenia  podjęła uchwałę o nadaniu Szkole Podstawowej w Lubeni imienia ks.mjr Franciszka Łuszczki. To bardzo ważne i  podniosłe wydarzenie w historii naszej szkoły.
W dniu 26 kwietnia 2016r. uczniowie wraz z nauczycielami zgromadzili się na apelu poświęconym temu wydarzeniu . Pani dyrektor poinformowała społeczność szkolną o podjętej uchwale i zwróciła uwagę na wartości jakim był wierny nasz patron. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty i znicz pod tablicą upamiętniającą ks.mjr Franciszka Łuszczki.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Drodzy mieszkańcy Gminy Lubenia ! 

  • Zagłosujcie na nowy plac zabaw dla dzieci !
    Kliknij na link http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016  i zagłosuj! 
    Zwracamy się z prośbą o pomoc w uzyskaniu środków na budowę placu zabaw. Nivea Polska Sp. z o.o. ogłosiła konkurs w ramach którego należało zgłosić miejsce gdzie firma wybuduje za darmo plac zabaw dla dzieci. Przez 10 lat raz w roku na tym placu będzie organizować imprezę plenerową. By jednak uzyskać to wsparcie należy wziąć udział w konkursie .

    więcej szczegółów ....

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma