Statystyki

  • Odwiedziny: 226213
  • Do końca roku: 309 dni
  • Do wakacji: 118 dni
Jesteś tutaj: Start

Strona główna

Szczegółówe informacje znajdują się w zakładce   AKTUALNOŚCI ... 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej PIONIER 2016/2017

Laureatką tego konkursu została Aleksandra Baran z klasy IVb. Gratulujemy sukcesu Oli  oraz jej opiekunce pani Małgorzacie Bieda.
Wyróżnienia w konkursie otrzymały dwie uczennice Julia Jakubska kl. IVa i Zuzanna Warchoł kl. VIb. Gratulujemy dziewczynkom oraz opiekunce pani Marioli Kulpińskiej.

 

Chcąc pomóc poszczególnym organom szkoły dotrzeć do informacji na temat reformy oświaty MEN przygotowało dla dyrektorów, nauczycieli, rodziców, uczniów i samorządowców pakiet materiałów informacyjnych o reformie na specjalnie dedykowanej stronie internetowej. 
Rodzice  mogą znaleźć odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości – także poprzez strony internetowe MEN, Kuratorium Oświaty. 

-   Kuratorium Oświaty w Rzeszowie – link do informacji o reformie edukacji,
-  Ministerstwo Edukacji Narodowej - serwis: reforma edukacji - http://reformaedukacji.men.gov.pl 

 

Szkolna Kasa Oszczędności, czyli SKO

od grudnia 2016 r. prowadzi  działalność w naszej szkole. Mamy pierwszą dziesiątkę członków.  Już oszczędzamy.  SKO – wicze wpłacają swoje pierwsze  kwoty  na  książeczki oszczędnościowe . W sumie zaoszczędzili przez miesiąc styczeń, a pierwszy miesiąc naszej działalności,  200 zł. 
Wszystkich chętnych uczniów w wieku 5-13 lat zapraszamy do SKO. Szczegółowe informacje u opiekunek SKO pani Marty Szczęch i Elżbiety Knutel.
Zapraszamy też do odwiedzania nowopowstałego blogu naszej szkoły  SKO Lubenia
 https://www.szkolneblogi.pl/blogi/sko-lubenia/        JAK GŁOSOWAĆ NA NASZ BLOG? 

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat, uczęszczające do szkół podstawowych, zamieszkałe na terenie województwa podkarpackiego, do zapisów na darmowe zajęcia Politechniki Dziecięcej w Rzeszowie. Rejestracja na zajęcia rusza już 8 lutego.  W załączniku tej wiadomości znajduje się informacja dotycząca rejestracji na zajęcia oraz plakat promocyjny. 

Więcej informacji na stronie   1www.dolina-wiedzy.pl/pd        2Rejestracja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Nasza uczennica Ola przebywa w Klinice Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie od grudnia 2016. Po wielu badaniach u dziewczynki wykryto Angiomatosis – guz śródpiersia, szyi i jamy brzusznej. To pierwszy zdiagnozowany przypadek tej choroby w Polsce.

Jeśli leczenie w Polsce nie przyniesie oczekiwanych rezultatów Olę czeka zagraniczne leczenie, co jak wiadomo wiąże się z ogromnymi kwotami, które są nieosiągalne dla rodziny. Dlatego zwracamy się do Państwa o pilne wsparcie finansowe poprzez dokonywanie wpłat na indywidualny numer subkonta oraz przekazanie 1% podatku na rzecz Oli. Każda, nawet najmniejsza kwota daje szansę rodzinie na dalsze leczenie Oleńki i jej powrót do zdrowia. Za wszelką pomoc w imieniu rodziny serdecznie dziękujemy.

Dokumenty do ściągnięcia:

1. Ulotka

2. Podaruj 1% podatku NR KRS

3. Polecenie zapłaty przelewu.